Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel, jeden wyjątek potwierdzający regułę) - wniosek? SZKODA CZASU!
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!

FAQ ESSPromo Network

Co to jest ESSPromo Network?


Jest to sieć reklamowa oparta na grupie kierowców z całego świata, którzy w ramach umowy partnerskiej udostępniają tylną szybę swojego samochodu na umieszczenie określonej reklamy. Promowanym produktem jest innowacyjny renowator silników mechanicznych NanoVit - nie trzeba tego kupować ale lepiej wiedzieć co się reklamuje na aucie :)

Jakie są podstawowe zasady projektu?


- kierowcy reklamowi nie ponoszą żadnych kosztów finansowych, ponieważ 19€ opłaty aktywacyjnej zostaje zwrócone na wewnętrzne konto kierowcy w ESS Promo
- brak opłat w postaci comiesięcznego abonamentu
- kierowcy reklamowi nie muszą kupować ani sprzedawać jakichkolwiek produktów aby zarobić

6 kroków do statusu aktywnego kierowcy reklamowego:


1. W dziale "Neuanmeldung" wpisz swoje dane osobowe zwracając szczególną uwagę na prawidłowy adres email. Akceptuj warunki oraz politykę prywatności i kliknij "Speichern". Tutorial rejestracyjny.
2. W otrzymanym email kliknij link potwierdzający rejestracje i adres email.
3. W drugim emailu otrzymasz dane do logowania: indywidualny numer kierowcy, hasło i własny adres (reflink) do zapraszania nowych kierowców.
4. Po otrzymaniu wpłaty 19€, pocztą wysyłamy naklejkę na samochód a 19€ zostaje przelane na Twoje wewnętrzne konto w ESS, które możesz wypłacić przy pierwszej wypłacie.
5. Starannie umieść naklejkę na tylnej szybie samochodu i zrób zdjęcie fotograficzne obejmujące tylną szybę oraz tablice rejestracyjną. Kliknij "System", następnie "Bild aufkleber hochladen". W pierwszym polu wpisz nazwę pliku, w drugim wybierz plik z dysku komputera. Dostępne formaty zdjęcia: GIF, JPG, JPEG, PNG. Jeśli zdjęcie jest prawidłowe, Twoje konto zostanie natychmiast aktywowane.
6. Od teraz zarabiasz za każdego nowego kierowcę reklamowego. Plan prowizyjny.

Jak się zarabia w ESS?


Po wpłaceniu kaucji 19€ i aktywacji konta, pocztą przychodzi naklejka (po około tygodniu), którą należy nakleić na tylną szybę swojego auta i jeździć jak zawsze. Warto zapraszać nowych kierowców przy pomocy reflinka wybranego przy rejestracji w celu zwielokrotnienia zarobku. Wskazówka: jeśli zarejestrujesz się z tej strony to będzie ona budowała Twoją strukturę i Twój dochód! Plan prowizyjny ESSPromo

Jak zapraszać nowych kierowców?


W emailu z danymi do logowania znajduje się indywidualna subdomena tzw. reflink, podany przy rejestracji. Teraz ten reflink należy umieszczać wszędzie gdzie się da w Internecie, najlepiej razem z instrukcją rejestracji (będąc w mojej strukturze możesz skopiować instrukcję z tej strony).

Jak utworzyć/zmienić własny link promocyjny / subdomene (reflink)?


Kliknij "System", następnie "Meine Homepage/Subdomain". W okienku wpisz żądaną nazwę subdomeny (bez myślników) i kliknij "Speichern".

Skąd się bierze prowizja reklamowa dla kierowców?


Część dochodu ze sprzedaży renowatora NanoVit jest przeznaczana na wypłaty dla kierowców reklamowych.

Czy wystarczy nakleić naklejkę i nikogo nie zapraszać?


Tak. Dzięki systemowi, który zapisuje nowych kierowców w zależności od daty rejestracji, prowizja reklamowa jest gwarantowana za każdego nowego drivera zapisanego po Tobie. Oczywiście bezpośrednie zapraszanie kierowców zwiększa możliwości zarobku.

Dlaczego trzeba zapłacić kaucję?


Kaucja w wysokości 19€ ma zapobiec nadużyciom. Gdyby firma miała wysyłać naklejkę każdemu świrowi, któremu wydaje się, że jest chętny do współpracy - bankrut murowany. Zwrotna kaucja ma na celu motywacje partnerów i jest oddawana na partnerskie konto ESS natychmiast po aktywacji.

Jak można wpłacić kaucję?


Poprzez zagraniczny przelew bankowy lub Paypal.

Jaki jest próg do wypłaty?


30€ to minimum żeby zlecić wypłatę.

Jakich rozmiarów jest naklejka i jak firma sprawdza, że naklejka rzeczywiście jest naklejona?


Etykieta ma rozmiar 30x20cm (spójrz na prawy panel tej strony). Po jej otrzymaniu i naklejeniu na tylnej szybie trzeba zrobić zdjęcie i wysłać poprzez stronę: zaloguj się, kliknij "System", następnie "Bild aufkleber hochladen". W pierwszym polu wpisz nazwę pliku, w drugim wybierz plik z dysku komputera. Dostępne formaty zdjęcia: GIF, JPG, JPEG, PNG. Jeśli zdjęcie jest prawidłowe, Twoje konto zostanie natychmiast aktywowane. Trzeba to zrobić w ciągu 4 tygodni, inaczej konto jest usuwane.

Jak mogę zmienić moje dane osobowe?


Twoje dane osobowe możesz zmienić w każdej chwili - kliknij "System", następnie "IVS intranet" i "Ihre persönlichen Daten". Po zakończonej edycji kliknij "Speichern"

Gdzie mogę znaleźć mój zespół kierowców reklamy (zaproszonych pośrednio i bezpośrednio)?


Kliknij "System", następnie "IVS Intranet""Downline Navigator". W polu "Typ Adres" musi być WFAKT. Aby zobaczyć kierowców bezpośrednio zaproszonych kliknij "Anzeigefilter", z pierwszej rozwijalnej listy wybierz "gew. von", z drugiej "ist", wpisz swój numer ID i kliknij "Anzeigen".
aktywny - WFAKT, nieaktywny - WFINA, deaktywowany - DEAKT

Jak mogę samodzielnie korzystać z funkcji mojego panelu kierowcy reklamowego nie znając niemieckiego? 


Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie translatorów online.

Gdzie znajdę przetłumaczony regulamin ESSPromo Network?

Regulamin ESS

0 komentarze:

Prześlij komentarz